Kezdő oldal

Tisztelt Szülők és Iskolabarátok!

A Lakszakállasi Alapiskola pedagógusai és tanulói nevében tisztelettel megköszönjük, hogy az elmúlt tanévben adójuk 2%-ával támogatták iskolánkat. Mint tudják, adójuk ezen részéről Önök szabadon dönthetnek. Amennyiben nem fordítják támogatásra, az összeg az állam pénztárcájában marad, ezért érdemes és fontos élni a törvény adta lehetőséggel.

Jótékonyságuk és segíteni akarásuk nagyban hozzájárul az iskolánkat látogató tanulóink fejlődéséhez, iskolánk fejlesztéséhez. Idén újra számítunk az Önök nagylelkűségére.

Nyomtatványok kérhetők az iskola igazgatóságán, ill. letölthető itt.

A nyomtatványon szükséges feltüntetni a következő adatokat:

Údaje o prijímateľovi:

IČO/SID:                                 35626356/0111

Právna forma:                         Občianske združenie

Obchodné meno (názov):       Združenie maďarských rodičov na Slovensku pri ZŠ s vjm Sokolce

Sídlo:                                       Hlavná 27, 946 17  Sokolce

Köszönjük támogatásukat!