XXI. Katedra Matematikaverseny

A XXI. Katedra Matematikaverseny 5 fordulós levelező részébe a következő tanulók kapcsolódtak be: Bajcsi Boglárka (5.o.), Rajkovics Ernő (6.o.), Lengyel Barbara (9.o.). A verseny levelező részében szerzett pontszámok alapján mindhárman meghívást kaptak a zselízi elődöntőbe. Az elődöntőre április 8-án került sor. Bogi az ötödikesek között a legtöbb pontot szerző tanulók egyikeként, Barbi pedig a 3. helyről jutott a dunaszerdahelyi döntőbe.

A döntőt május 6-án rendezték meg. Nagy örömünkre a kétfordulós verseny összegzése után az ötödikesek mezőnyében Bogi az 1. helyen, Barbi pedig a nagyon előkelő 6. helyen végzett. Gratulálunk a szép eredményhez! A versenyzőket Rákócza Jeromos és Bajcsi Barnabás készítették fel.

Az ötödikesek végeredménye:

A kilencedikesek végeredménye: