Základná Škola s VJM - Alapiskola Lakszakállas

Hlavná 27, 946 17 Sokolce

Cikkek

SPORTVERSENYEK A 2015/16-OS ISKOLAI ÉVBEN

Iskolánk a következő tanulmányi versenyekbe kapcsolódott be a 2015/2016-os tanévben:

  • Szép magyar beszéd, Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny, Dobré slovo, Poznaj slovenskú reč
  • Biologia olimpiász, Matematika olimpiász, Fizika olimpiász, Földrajz olimpiász, Kémia olimpiász
  • Pitagorasz, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Katedra matematikaverseny, Katedra irodalmi és történelemverseny, Archimédiász, Öveges József fizikaverseny, Bonifer Domonkos matematikaverseny, Bátaszéki matematikaverseny, Elsősegélynyújtó verseny
  • Kenguru matematikaverseny, Glóbus Online – földrajzi-informatikai verseny, Technika olimpiász

 

A 2015/2016-os tanév legjobb eredményei:

       ·         Kocsis Rebeka - Tompa Mihály szavalóverseny kerületi forduló szereplője, Elsősegélynyújtó verseny– járási forduló 1. hely, Biblia  verseny járási forduló 2. hely, Gimnasztika verseny járási forduló 3. hely

       ·         Nagy Vivien - Tompa Mihály szavalóverseny kerületi forduló szereplője, Elsősegélynyújtó verseny – járási forduló 4. hely, Biblia verseny járási forduló 2. hely, Vyzvári Vilmos szavalóverseny 3. hely, Gimnasztika verseny járási forduló 3. hely

       ·         Kósa Réka - Glóbus online 2. hely, Elsősegélynyújtó verseny– járási forduló 4. hely, „Jókai és kora” országos irodalmi verseny 1. hely

       ·         Kucsora Réka - Tompa Mihály szavalóverseny kerületi forduló szereplője, Biologia olimpiász járási forduló 19. hely, „Széchenyi István” képzőművészeti verseny 1. és 3. hely

      ·         Baranyai Patrícia - Matematika és fizika olimpiász járási forduló 18. hely, Tompa Mihály szavalóverseny kerületi forduló szereplője, Vyzvári Vilmos szavalóverseny 1. hely, „Szép magyar beszéd” járási forduló 10. hely 

      ·         Bartalos Daniela - Civilvédelem verseny járási forduló 10. hely, Biologia olimpiász járási forduló 11. hely, Elsősegélynyújtó verseny– járási forduló 4. hely, Kosárlabda verseny járási forduló 4. hely, Gimnasztika verseny járási forduló 3. hely

       ·         Bajcsi Boglárka - Kenguru országos matematika verseny 4. hely, Pitagorasz járási forduló 3. hely,  Bátaszéki matematikaverseny – eredményes megoldó, Matematika olimpiász járási forduló 1. hely, „Kalmár László” matematikaverseny országos forduló 3. hely, Elsősegélynyújtó verseny – járási forduló 1. hely, „Tompa Mihály” szavalóverseny járási forduló 3. hely.

 ·         Lengyel Barbara - Katedra országos matematikaverseny 6. hely, Fizika olimpiász járási forduló 3. hely, kerületi forduló 29. hely, Kémia olimpiász járási forduló 5. hely, kerületi forduló 25. hely, Globus Online 6. hely, „Jókai és kora” országos irodalmi verseny 1. hely, „Kárpát-medencei földrajzverseny” 6. hely.Iskolánk a 2015/2016-os tanévben a következő sportversenyekbe kapcsolódott be:

·         Mezei futás

·         Futbal bajnokság

·         Mária Zavarská emlékverseny 

·         Kosárlabda bajnokság

·         Gimnasztikaverseny

·         Atlétikai verseny

·         Florbal verseny

 

 A 2015/2016-os tanév legjobb sporteredményei csapatban:

ü  M. Zavarská emlékverseny – fiúk 4.hely

ü  Mezei futás – fiúk 4. hely

ü  Mezei futás – lányok 7. hely

ü  Gimnasztikaverseny, járási forduló, A. kategória – fiúk 3. hely

ü  Gimnasztikaverseny, járási forduló, B. kategória – lányok 3. hely

ü  Gimnasztikaverseny, járási forduló, B. kategória – fiúk 2. hely

ü  Gimnasztikaverseny, járási forduló, C. kategória – lányok 3. hely

ü  Gimnasztikaverseny, járási forduló, C. kategória – fiúk 3. hely

ü  Dôvera Cup – fiatalabb diákok, járási forduló 2. hely

ü  McDonald‘s Cup – fiatalabb diákok, járási forduló 2. hely

ü  Kosárlabda verseny, járási forduló 4. hely - lányok

Copyright © 2014.