Základná Škola s VJM - Alapiskola Lakszakállas

Hlavná 27, 946 17 Sokolce

Fizika olimpia 2016/2017

Az idei iskolaévben is bekapcsolódtunk a fizikai olimpia immár 58. évfolyamába. A kilencedikesek az E, a nyolcadikosok az F, a hetedikesek pedig a G kategóriában szerepeltek. Összesen 7 tanuló vett részt az egyes fordulókon. A kilencedikes Kósa Réka a Nyitrán megrendezett kerületei fordulóig jutott, ahol a nagyon kitűnő 19. helyen végzett, így meghívást kapott a június 5-én megrendezett ünnepélyes kiértékelésre is.

            Iskolánk versenyzőinek eredményeit az alábbi táblázat tartalmazza:

Név

Kategória

Járási forduló

Kerületi forduló

Bajcsi Boglárka

G

4. hely

 

Szarka Dóra

G

15. hely

 

Korega Anna

F

résztvevő

 

Baranyai Patrícia

F

résztvevő

 

Nagy Vivien

E

résztvevő

 

Bartalos Daniela

E

résztvevő

 

Kósa Réka

E

7. hely

19. hely

 

 

                                                                                                                           Bajcsi Barnabás

Copyright © 2014.