Základná Škola s VJM - Alapiskola Lakszakállas

Hlavná 27, 946 17 Sokolce

XXIX. Bátaszéki Matematikaverseny

Időpont: 2018. március 9.

Helyszín: Bátaszék, Kanizsai Dorottya Általános Iskola

 Idén már 17. alkalommal szerepeltünk Károlyi Károly tanár úr által színvonalasan megszervezett Bátaszéki Matematikaversenyen.  Az idei versenyen Bajcsi Boglárka képviselte iskolánkat a hetedikesek között.

Sajnos idén a verseny egy kissé megzavarta a tavaszi szünetünket, de így is komoly izgalommal vártuk a megmérettetést. Bogival már a verseny előtti csütörtökön útra keltünk, hisz Bátaszék elég messze van, és az ilyen rangos versenyen „illik” kipihenten szerepelni. Idén is Kemény Lajos bácsi és Anikó néni házában voltunk elszállásolva. Szeretettel fogadtak bennünket, hisz mindig ők voltak a szállásadóink az elmúlt 17 év során.

Másnap Bogi megküzdött a nem könnyű feladatsorokkal. remekül szerepelt, hisz 48 pontot szerezve az előkelő 2. helyen végzett a hetedikesek között.

Reméljük, hogy jövőre is eljuthatunk Bátaszékre!

                                                                                                                      Bajcsi Barnabás

 

Copyright © 2014.