Základná Škola s VJM - Alapiskola Lakszakállas

Hlavná 27, 946 17 Sokolce

Anyák napja

Május második vasárnapján a gyerekek virágcsokrokkal sietnek haza, hogy köszöntsék édesanyjukat, nagymamájukat. Megköszönjék azt a tengernyi jóságot, szeretetet, amit alig lehet szavakkal kifejezni. Iskolánk alsó tagozatos tanulói, valamint az 5. és a 6. osztályos lányok 2015. május 7-én 17,00-kor a lakszakállasi kultúrházban köszöntötték édesanyjukat és nagyanyjukat egy vidám, de mégis megható műsorral. Az anyai szívhez szóló dalokkal, versekkel köszönték meg nekik a féltő gondoskodást, az iskolakapuig kísérő biztató tekintetet. Az anyák napi műsort a táncok és gyermekjátékok tették színesebbé. A közös dal eléneklése után a gyerekek egy szál virággal fejezték ki édesanyjuk iránt érzett határtalan szeretetüket. Hála, szeretet, köszönet, - e három szó melengette ekkor a drága anyai szívet.

Copyright © 2014.