Biológia olimpia járási fordulója 2015

Iskolánk hagyományosan részt vesz minden évben a biológia olimpia járási fordulóján. Ebben az iskolai évben két kategóriában mértük össze tudásunkat.

·         C-kategóriát február 4-én tartották a Rozmarín alapiskolában Komáromban. A kategóriába összesen 39 tanuló kapcsolódott be, a mi iskoláknból négy 8.-os lány vett részt, amelyből 3-an eredményesek lettek:

Király Vivien, projekt: A Coca-Cola üdítő ital káros hatásai 9. hely

Filko Jessica, projekt: Élelmiszerallergia 15. hely

Czédli Kinga teszt, 22. hely

Kucsora Réka teszt,29. hely /nem eredményes/

·         D-kategóriát május 14-én rendezték meg, szintén a Rozmarín alapiskolában Komáromban. A kategóriába összesen 42 tanuló kapcsolódott, a mi iskolánkat ugyancsak 4 lány képviselte, akik első éven versenyeztek, egy 7. osztályos és három 6. osztályos tanuló és szintén 3 tanuló lett eredményes:

Bartalos Daniela, projekt: Táplálkozási szokások a lakszakállasi alapiskola diákjai körében 5. hely

Korega Anna, projekt: Emu-tollas barátom 9. hely

Pálovics Letícia, teszt 20. hely

Baranyai Patrícia, teszt 25. hely /nem eredményes/

A lányoknak szeretném megköszönni a közös munkát, nagyon jól szerepeltetek, Danielának külön dicséret! Gratulálok, ügyesek voltatok, ez egy remek jövő kezdete.

Bergendi Raffai Zita tanító néni