Základná Škola s VJM - Alapiskola Lakszakállas

Hlavná 27, 946 17 Sokolce

Sportnap - NEMESÓCSA

Hagyományos atlétikai tornán vettünk részt 2015. május 19-én Nemesócsán . Az eddigi versenytől abban különbözött, hogy meghívást kaptak az alsó tagozatos kisdiákok is. Így 35 tanulóval képviseltük az iskolánkat. A hazai Móra Ferenc AI-án kívül, a nemesócsai szlovák AI, a győrújbaráti Rákóczi Ferenc AI, a  tanyi AI és mi versenyeztünk az érmekért. A versenyszámok a következők voltak: 60m síkfutás, 500m síkfutás, távolugrás, kislabdadobás, váltófutás és az első kategóriában 200m síkfutás.

Iskolánk a 3. helyen végzett. Nagyon szép eredményeink is voltak:

3.hely             Rózsa Bence              60m síkfutás

3.hely             Tóth Attila                 60m síkfutás

3.hely             Tóth Attila                 500m síkfutás

3.hely             Tóth Attila                 távolugrás

3.hely             Pasztorek Ádám      500m síkfutás

Az alsó tagozatos lányok a 3. helyen végeztek a váltófutásban. Az alsó tagozatos fiúk 2. helye nagyon szép eredmény. Nagyon ügyes, fürge lábú kisfiúk és kislányok vannak az alsó tagozaton, dicséret illeti őket. A 2. kategóriában úgy a fiúk, mint a lányok a 3. helyen végeztek. Úgyszintén a 3. kategóriában szereztünk két 3. helyet. Élményekkel gazdagodva és szép eredményekkel jöttünk haza.

                                                                         További szép sikereket!

 Tallósi Tímea

Copyright © 2014.