Základná Škola s VJM - Alapiskola Lakszakállas

Hlavná 27, 946 17 Sokolce

SPORTVERSENYEK A 2014/15-ÖS ISKOLAI ÉVBEN

Mária Zavarská STAFÉTA FUTÓVERSENY

 

 – fiúk 1000 m – 5. hely: Kovács Márton Tibor, Pasztorek Ádám, Filkó Gábor Flórián, Nagy Ádám, Sanka György, Sanka Sebastián, Lakatos Gábor, Lovas Ádám, Paksi Adrián, Tóth Attila, Bartal Nikolas

 

- lányok 800 m: Molnár Barbara, Keszeg Karin, Gergely Dominika, Horváth Anita, Molnár Mónika, Zakál Andrea

 

MEZEI FUTÓVERSENY – CSAPATVERSENY

 

-fiúk – 3,5 km - 9. hely: Filkó Gábor Flórián, Paksi Adrián, Tóth Attila

- lányok – 2,5 km - 6. hely: Molnár Barbara, Molnár Mónika, Zakál Andrea

 

 

Kóczán Mór Dobónap – Csallóközaranyos

Molnár Mónika – 4. hely – gránátdobás, gerelyhajítás, súlylökés

Almási Cyntia – 3. hely – súlylökés

Kovács Róbert – 2. hely – gerelyhajítás

Barthalos Kristóf – 3. hely gerelyhajítás

Juhász Kitti, Keszeg Karin, Vida Marián, Krastenics Olivér

 

JÁRÁSI GIMNASZTIKAVERSENY

A KATEGÓRIA – egyéniben: Szabó Leila Enikő – 3. hely, Almási Silvester – 4. hely

Fiúk – 2. hely –   Almási Silvester, Csápai Roderik, Csonka Dávid, Fitos Dominik,

                             Szokol Dominik

Lányok – 2. hely: Fábiánffy Fanni, Fekete Viktória, Oláh Lilla, Palica Bianka,

Szabó Leila Enikő, Ferenczi Regina

B KATEGÓRIA

Lányok – 4.hely: Patócs Elizabeth, Kocsis Rebeka, Bajcsi Boglárka,

Lukovics Barbara Zsóka, Molnár Barbara

Fiúk – 2. hely:     Bereczk Attila, Csonka Kevin, Fitus Márk, Jakab Nikolas, Rózsa Bence

C KATEGÓRIA

Lányok– 4. hely: Szakács Rebeka, Bartalos Daniela, Győri Anita Enikő, Keszeg Karin, Horváth Anita, Gergely Dominika

Fiúk – 2. hely:     Kovács Róbert, Barthalos Kristóf, Tóth Attila, Paksi Adrián, Kovács Márton Tibor

 

 

FUTBALL

 

McDonald´s Cup – alsó tagozat

Legkisebb fiúk - járási fordulósok: Rózsa Bence, Csápai Roderik, Csonka Dávid, Tóth Dávid, Szokol Dominik, Fitos Dominik, Bereczk Attila, László Csongor, Bakai József, Lipták Milán Richárd

 

Dôvera Cup

Fiatalabb fiúk járási 2. helyezettjei: Bakai Nikolas, Csonka Kevin, Nagy Erik, Ivan Tamás, Jakab Nikolas, Pasztorek Kristóf, Bartal Bence, Kovács Márton Tibor, Pasztorek Ádám, Filkó Gábor Flórián, Polák Erik Adrián

 

Legidősebb fiúk alapfordulóban csoportmásodikok:  Pasztorek Ádám, Kovács Márton Tibor, Sanka Sebastián, Tóth Attila, Krastenics Olivér, Paksi Adrián, Lakatos Gábor, Vida Marián, Bartal Nikolas, Deák Dávid, Tóth Krisztián

 

ATLÉTIKAVERSENY – Nemesócsa

 

Rózsa Bence – 60 m – 3. hely,

Tóth Attila – 60 m – 3. hely

Pasztorek Ádám – 500 m – 3. hely

Tóth Attila – 500 m – 3. hely

Tóth Attila – távolugrás – 3. hely

kislányok staféta– 3. hely - Patócs Elizabeth, Oláh Lilla, Szoboszlai Cynthia, Fekete Viktória

lányok staféta – 3. hely - Bajcsi Boglárka, Kocsis Rebeka, Molnár Barbara, Varga Viktória

nagylányok staféta– 3. hely – Szakács Rebeka, Molnár Mónika, Zakál Andrea, Keszeg Karin

kisfiúk staféta2. hely – Csonka Dávid, Rózsa Bence, Szokol Dominik, Tóth Dávid

fiúk staféta – 3. hely – Kovács Márton Tibor, Pasztorek Ádám, Jakab Nikolas, Csonka Kevin

nagyfiúk staféta – 3. hely – Tóth Attila, Paksi Adrián, Lakatos Gábor, Krastenics Olivér

60 m:                   Rózsa Bence, Almási Szilveszter, Patócs Elizabeth, Szabó Leila Enikő,

                             Pasztorek Ádám, Kovács Márton Tibor, Molnár Barbara, Varga Viktória

                             Paksi Adrián, Tóth Attila, Molnár Mónika, Szakács Rebeka

250 m:                 Patócs Elizabeth, Szabó Leila Enikő, Rózsa Bence, Öllös Károly

500 m:                 Jakab Nikolas, Pasztorek Ádám, Varga Viktória, Molnár Barbara

                             Tóth Attila, Paksi Adrián, Molnár Mónika, Zakál Andrea

kislabdadobás:    Pálffy Vivien, Nagy Bianka, Gergely István Márton, Bartal Bence, Barthalos Kristóf, Vörös Krisztián

távolugrás:                   Zakál Andrea, Molnár Mónika, Molnár Barbara, Varga                    Viktória

Pasztorek Ádám, Tóth Attila, Lakatos Gábor, Kovács Márton          Tibor

 

ATLÉTIKAVERSENY – járási forduló – Érsekújvár  

 

1000  m –   Tóth Attila3. hely, Filkó Gábor Flórián

800 m –      Zakál Andrea, Molnár Barbara, Varga Viktória

300 m –      Molnár Mónika – 1. hely, Paksi Adrián – 5. hely,

Pasztorek Ádám, Szakács Rebeka 17.h.

60 m –        Molnár Mónika – 1. hely, Paksi Adrián, Pasztorek Ádám, Szakács Rebeka

távolugrás – Tóth Attila – 3. hely, Lakatos Gábor, Keszeg Karin, Győri Anita Enikő

magasugrás – Lakatos Gábor- 4. hely, Kovács Róbert – 8. hely, Krastenics Olivér – 12.h

                            Keszeg Karin – 8. hely, Gergely Dominika, Győri Anita Enikő

kislabda:     Vörös Krisztián – 12.h., Barthalos Kristóf, Juhász Kitti, Almási Cyntia

súlylökés:            Almási Cyntia – 8. hely, Bartal Nikolas, Krastenics Olivér, Barthalos Kristóf, Juhász Kitti,

4x60m váltó – lányok – 3. hely:

Keszeg Karin, Gergely Dominika, Molnár Mónika, Zakál Andrea

iskolák csapatversenyében a 29 iskolából:

fiúk – 4. hely, lányok – 4.hely

 

Járási kosárlabdaverseny résztvevői – lányok:

 

Almási Cyntia, Gergely Dominika, Molnár Mónika, Horváth Anita, Keszeg Karin, Molnár Barbara, Nagy Vivien, Vass Rebeka, Zakál Andrea, Mikóczy Bettina

 

Járási florball verseny résztvevői:

 

Lányok: Bartalos Daniela, Benedek Mária Viktória, Boka Mária, Dinga Angelika, Győri Enikő, Juhász Kitti, Keszeg Karin, Mikóczy Bettina, Nagy Vivien, Szakács Rebeka

 

Fiúk: Filkó Gábor Flórián, Kovács Márton Tibor, Nagy Erik, Paksi Adrián, Pasztorek Ádám, Polák Erik Adrián, Sanka Sebastian, Szabó Ákos, Tóth Attila

 

 

Copyright © 2014.